Zamów katalogi. Za darmo.
Kontakt
logo Katalu
Szybka Rejestracja
Wszystkie Katalogi Nowe Popularne Według Firm
Wyszukaj
 Uwzględnij katalogi:
Dostępny tylko już dostępne!
Drukowany drukowane
CD w formie cd/dvd
email wysyłane na email
Online tylko online
 Nie pokazuj katalogów:
Tylko dla firm tylko dla firm
Koszt płatnych
Weltbild (Klub dla Ciebie)
Katalog Weltbild (Klub dla Ciebie)
Katalog przedstawia książki, muzykę, film, multimedia, akcesoria szkolne, małe urządzenia AGD (i wiele więcej!) oferowane do sprzedaży przez portal Klub Dla Ciebie.
Firma: Bauer-Weltbild Media Sp. z o.o.
Przejdź do strony www firmy
Inne katalogi tej firmy


Dostępny do 01/01/2014

1 kwietnia 2011 roku nasza firma połączyła się z wydawnictwem Świat Książki, słynącym ze znakomitych autorów i wysokiego poziomu edytorskiego. Jedna z największych w Polsce oficyn, wydawca m.in. Jerzego Pilcha, Janusza Głowackiego, Hanny Krall i Manueli Gretkowskiej, kontynuuje i rozwija swoją działalność w ramach spółki Weltbild, a publikacje z logo Świat Książki są dostępne w naszej ofercie w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Działamy na polskim rynku od 2000 roku. Większość klientów kojarzy nas z marką Klub dla Ciebie, która w lutym 2011 zmieniła nazwę na Weltbild. 17 czerwca 2011 roku doszło do oficjalnego połączenia dwóch spółek, obecna nazwa firmy to Weltbild Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Hankiewicza 2, 02-103 Warszawa. Zajmujemy się sprzedażą książek, filmów i muzyki, dekoracji, upominków, produktów dla domu, akcesoriów do pielęgnacji zdrowia i urody oraz wysokiej jakości zabawek. Wśród nich są produkty zaprojektowane i wykonane specjalnie dla firmy Weltbild.


Nasz katalog z bogatą i różnorodną ofertą trafia co miesiąc do 800 000 stałych klientów w całym kraju. Sklep internetowy Weltbild.pl natomiast jest trzecim co do wielkości sprzedawcą książek przez Internet i jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce: odwiedza nas ponad milion użytkowników miesięcznie. Naszym klientom służy też 38 księgarń, zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach.


Nie możesz zamówić tego katalogu. Katalog nie jest już dostępny.
Upłynął okres ważności katalogu lub firma wydająca katalog wycofała go z oferty.
Zamów Podobne Katalogi
Znaleziono w Kategoriach
 Katalogi > Multimedia i Książki
 Katalogi > Dom > Ogród
 Katalogi > Dom > Akcesoria
 Katalogi > Dla Dzieci > Zabawki
 Katalogi > Dla Dzieci > Akcesoria
 Katalogi > RTV, AGD, Komputery > Pozostałe
 Katalogi > Odzież, Obuwie, Dodatki > Biżuteria
 Katalogi > Odzież, Obuwie, Dodatki > Ubrania i Obuwie
 Katalogi > Odzież, Obuwie, Dodatki > Akcesoria